.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rekrutacja do gildii

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Draconisa
Rada Gildii Republiki i Imperium
Rada Gildii Republiki i Imperium
Draconisa


Tytuł : Wielki Jarl RP
Płeć : Female Zajęcie : RP, PvE, Story, Achivmenty, Social
Liczba postów : 72
Skąd : Poznań

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimePon Maj 30, 2016 7:04 pm

Jeśli chcesz zostać dodanym do gildii przez jej zarząd/członków bez czajenia się na nich godzinami, napisz tutaj post wedle wzoru i dla odmiany to My, będziemy czaić się na ciebie, lub odezwiemy się i umówimy na termin, by dodawać postać do gildii!

Kod:
[u]Nick Postaci[/u]
[b]Rola[/b]: Tank / DPS / Healer
[b]Nastawienie[/b]: Social / PvP / PvE / RP / itd.
[b]Obecny LvL[/b]:

[u]Strona[/u]: [b]REPUBLIKA / IMPERIUM[/b]


Ostatnio zmieniony przez Draconisa dnia Sob Cze 04, 2016 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://drzuma.deviantart.com/
Keigar
Członek Republiki
Członek Republiki



Płeć : Male Zajęcie : Najpierw muszę dołączyć
Liczba postów : 3

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeSob Cze 04, 2016 1:18 pm

Nick Postaci Keigar
Rola: DPS
Nastawienie: PvE, Story, może trochę RP
Obecny LvL: 5

Stron: REPUBLIKA
Powrót do góry Go down
Draconisa
Rada Gildii Republiki i Imperium
Rada Gildii Republiki i Imperium
Draconisa


Tytuł : Wielki Jarl RP
Płeć : Female Zajęcie : RP, PvE, Story, Achivmenty, Social
Liczba postów : 72
Skąd : Poznań

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeSob Cze 04, 2016 1:30 pm

Dodam cię jak tylko na tym cholernym lapku, na tej kochanej działeczce, zaktualizuje mi się Stworek Smile

Chyba, że ktoś byłby w grze od nas z ekipy, to dodajcie Keigara Very Happy
Powrót do góry Go down
http://drzuma.deviantart.com/
Bad Claptrap
Rekrut
Rekrut



Płeć : Male Zajęcie : PvE, Story, Achivmenty, Social, RP
Liczba postów : 1

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeCzw Cze 09, 2016 8:05 pm

Nick Postaci : Bad Claptrap
Rola : jedi sentinel
Nastawienie : Social / PvE / RP / itd.
Obecny LvL: 29
Strona : Republika
Powrót do góry Go down
Draconisa
Rada Gildii Republiki i Imperium
Rada Gildii Republiki i Imperium
Draconisa


Tytuł : Wielki Jarl RP
Płeć : Female Zajęcie : RP, PvE, Story, Achivmenty, Social
Liczba postów : 72
Skąd : Poznań

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimePią Cze 10, 2016 10:06 am

Hej, witamy! Smile Dodam cię do listy i będę wypatrywać w grze, ale jakbyś się pojawił, a nikt by się nie odezwał, to wpadnij na forum i sprawdź czy ktoś się kręci (ja najczęściej nawet jak w grze nie jestem to chociaż na forum) Very Happy To cię dodamy ^^
Powrót do góry Go down
http://drzuma.deviantart.com/
simuno
Rekrut
Rekrut
simuno


Płeć : Male Zajęcie : Story, RP, PvE
Liczba postów : 1
Skąd : Warszawa

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeWto Cze 14, 2016 2:37 pm

Nick Postaci Solmar
Rola: DPS
Nastawienie: PvE, RP
Obecny LvL: 55

Strona: IMPERIUM
Powrót do góry Go down
Draconisa
Rada Gildii Republiki i Imperium
Rada Gildii Republiki i Imperium
Draconisa


Tytuł : Wielki Jarl RP
Płeć : Female Zajęcie : RP, PvE, Story, Achivmenty, Social
Liczba postów : 72
Skąd : Poznań

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeSro Cze 15, 2016 12:48 am

Bardzo giga cieszymy się na Twój widok! Very Happy Wpadnę jutro wieczorkiem do gry i będę Cię wypatrywać Smile Jakbyś akurat był to najwyżej pojaw się na forum - jestem tu non stop nawet na komie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://drzuma.deviantart.com/
Draconisa
Rada Gildii Republiki i Imperium
Rada Gildii Republiki i Imperium
Draconisa


Tytuł : Wielki Jarl RP
Płeć : Female Zajęcie : RP, PvE, Story, Achivmenty, Social
Liczba postów : 72
Skąd : Poznań

Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeSro Cze 15, 2016 9:41 pm

Sol, minęliśmy się Very Happy
Na TeamSpeaku jeszcze nie przesiaduje zbyt wielu z nas, bo dopiero go reaktywowaliśmy Very Happy Napisałam chłopakom by cię dodali - wyjeżdżam do 19ego.

Proszę nie znikaj mi potem z widoku, bo chciałam ci zaproponować wyższe stanowisko w Imperialnej sekcji (sama obu nie obskoczę, a widzę, że masz wysoki lvl) Very Happy Ale jak nie jesteś zainteresowany to zrozumiem .. : (
Powrót do góry Go down
http://drzuma.deviantart.com/
Isu
Gość




Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimePon Lip 04, 2016 4:09 pm

Hej. Polowałam na Was w grze, aby zagadać, ale rzeczywiście nie jest łatwo Very Happy Czy gildia jeszcze rekrutuję? Bo chętnie dowiedziałabym się o Was więcej. W skrócie o mnie: Ogólnie gram sobie w swotora już jakiś czas. Mam kilka 65 lvlowych postaci, ale głównie przechodziłam fabułę + trochę pvp, więc ciężko powiedzieć żebym dobrze znała mechanikę.

Na chwilę obecną ze względu na eventa zrobiłam nowe postaci, więc najłatwiej spotkać mnie jako:
 
Nick: Tarinda
Rola: Healer
Nastawienie: PvE, PVP, może RP
Obecny LvL: 16 (tej obecnie postaci, ale mam praktycznie postać każdej klasy na lvlach 30-65)

Strona: Imperium (i po stronie republiki też się ktoś znajdzie)

Z góry dziękuję za kontakt w grze, gdybyście byli dalej zainteresowani rekrutacją Smile
Powrót do góry Go down
Aceaelus
Gość




Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimeSro Lip 13, 2016 8:52 pm

Powitać wszystkich członków ^^. Przeglądałem forum swtor'a i natrafiłem na posta tej gildii. I zastanawiam się czy dalej rekrutujecie. Dołączyłbym do gildii po obydwu stronach jeśli będzie taka możliwość ^^ Poza postaciami wymienionymi poniżej posiadam jeszcze parę innych które są w trakcie levelowania. Chwilowo najwięcej czasu spędzam na mojej postaci po stronie republiki i tam można mnie najczęściej spotkać.

Nick Postaci: Aceáelus
Rola: DPS
Nastawienie: Obecnie skupiam się na PvE i fabule, chociaż chętnie spróbowałbym RP
Obecny LvL: 64 (chociaż zapewne jeszcze dzisiaj dobiję 65)

Strona: REPUBLIKA

Nick Postaci: Aceaelus
Rola: DPS
Nastawienie: Obecnie skupiam się na PvE i fabule, chociaż chętnie spróbowałbym RP
Obecny LvL: 65

Strona: IMPERIUM
Powrót do góry Go down
Gelamm
Gość




Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitimePon Lip 25, 2016 8:08 pm

Witam, mam nadzieję, że nadal rekrutujecie ;] Szukam jakiejś ostoi gdzie mógłbym lepiej poznać grę, bo dopiero niedawno zacząłem.

Nick Postaci: Gelamm

Rola: DPS

Nastawienie: Póki co głównie PvE

Obecny LvL: 33

Strona: REPUBLIKA
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekrutacja do gildii Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do gildii   Rekrutacja do gildii I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja do gildii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Info: Ugrupowania w Gildii
» O naszej Gildii - Republika i Imperium
» Regulamin Forum i Zasady Gildii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Yggdrasil Eagles :: techniczne :: REKRUTACJA-
Skocz do: