.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Keigar
Członek Republiki
Członek Republiki



Płeć : Male Zajęcie : Najpierw muszę dołączyć
Liczba postów : 3

Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? Empty
PisanieTemat: Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille?   Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? I_icon_minitimePią Cze 17, 2016 4:44 pm

Skoro ten dział to wsparcie to chyba to miejsce będzie najodpowiedniejsze. W tej grze jestem dość świeży, dlatego też chciałbym się zapytać jak najlepiej na początku rozdawać punkty. Moja klasa to Smuggler - Gunslinger - Sabotage.
Powrót do góry Go down
AntyPaita
Agent Republiki i Imperium
Agent Republiki i Imperium
AntyPaita


Płeć : Male Zajęcie : Pve, Story, Social, RP
Liczba postów : 5
Skąd : Szczecinek

Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? Empty
PisanieTemat: Re: Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille?   Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? I_icon_minitimeNie Cze 19, 2016 4:42 pm

Nie grałem nigdy jako Szmugler, więc za dużo wypowiedzieć się nie mogę ale polecam ci to stronkę:

" http://dulfy.net/2015/11/16/swtor-4-0-saboteur-gunslinger-pve-guide-by-thrax/ "

Gościu rozkłada różne postaci na czynniki pierwsze, opisując każdą. Sam korzystam z jego zestawu rad i skilli.
Powrót do góry Go down
Keigar
Członek Republiki
Członek Republiki



Płeć : Male Zajęcie : Najpierw muszę dołączyć
Liczba postów : 3

Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? Empty
PisanieTemat: Re: Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille?   Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? I_icon_minitimePon Cze 20, 2016 11:02 pm

Dzięki ^^ Przyjrzę się temu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? Empty
PisanieTemat: Re: Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille?   Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak na początku najlepiej rozdawać punkty pod skille?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Yggdrasil Eagles :: organizacja :: Wsparcie-
Skocz do: